Kafírna Dogvill funguje od 4. prosince 2004. Jsme kavárna s vlastní pražírnou. Můžete u nás ochutnat kávu prakticky z celého světa včetně košer kávy a domácí dezerty

disfraces cosplay disfraces genshin impact disfraces dragon ball bolsos réplicas exactas prada bolsos imitacion

 
 
 

Blog

 

UGANDA SILVERBACK

Představujeme Vám arabiku Uganda Silverback, výraznou kávu z okresu Bulambuli ležícího na úpatí hory Elgon, poblíž hranic s Keňou.
Název této kávy byl inspirován nejimpozantnějšími a zároveň nejjemnějšími obyvateli Ugandy, gorilami Silverback. Tato majestátní stvoření vykazují pozoruhodnou inteligenci, o čemž svědčí jejich používání nástrojů, složité komunikační dovednosti a schopnosti řešit sociální problémy.

číst dále

 

CASCARA COSTARICA HACIENDA SONORA

Káva, nebo čaj? Je to káva, ale kávu z toho neuděláš, čaj to není, ale jako čaj chutná. Není to káva, ale je plná kávových chutí a sušeného ovoce.
Cascara – je ve španělštině slupka. Je to usušená dužina z kávových třešní, která do nedávna tvořila odpad při zpracování kávy. Námi nabízená Cascara pochází z farmy Hacienda Sonora v Kostarice, ta leží na úpatí sopky Poás v nadmořské výšce 1.200 - 1.300 m.n.m.

číst dále

 

PANAMA SHB Boquete Finca El Salto

Tak se nám včera zakouřilo z komína a výsledkem je káva, která je nově v kafírně: PANAMA SHB Boquete Finca El Salto Káva pochází ze tří farem Laury E. Suárezové s názvem Dona Eira Estate, Los Limones Estate a Camiseta Estate. Pěstují se tam především odrůdy Typica, Catuai, Catuai Amarillo a Geisha. Farmy se nacházejí v El Salto, obci v Bajo Boquete, v nadmořské výšce přibližně 1500 metrů nad mořem. 

číst dále

 

CAJOVNA.CZ

Literární čajovna
Hermanna Ungara v Boskovicích
založená 1. července 1994

HRNEK.EU

Virtuální prodejna čajů a kávy
fungující od roku 2001

 

Cigičaj spol. s r.o.

Zborovská 9, 680 01
Boskovice

KAFÍRNA DOGVILL

telefon: 774 499 708

E-mail: cigicaj@cajovna.cz

Otevírací doba

Po 8-19 hod.
Út 8-19 hod.
St 8-19 hod.
Čt 8-19 hod.
8-19 hod.
So 8-19 hod.
Ne 10-19 hod.

KAFÍRNA  DOGVILL

  Kafirna.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím | Další informace